Hlavní informace

Medailonky partnerů

 

elementy

ALLIANZ

Allianz pojišťovna dlouhodobě vnímá inovace jako hlavní pilíř své růstové strategie. Svět kolem nás se dramaticky mění a s ním se mění i možnosti a očekávání klientů. Vnímaná cena dnes neleží jen v dokonalých produktech, ale i v službách, které s nimi stále více splývají v jeden celek. Právě služby klientům dnes převažují misky vah ve prospěch či neprospěch firmy, stejně jako otevřenost, transparentnost a jednoduchost. Pokud chcete být v dlouhodobém horizontu ti nejlepší, nesmíte inovace sledovat či kopírovat, musíte jimi žít. Proto jsme se rádi připojili a podpořili projekt Česká inovace.

 

ASPEN INSTITUTE

Aspen Institute Prague je středoevropským partnerem globální sítě Aspen Institute. Slouží jako nestranická a neideologická platforma, v rámci níž se mohou setkávat a jednat představitelé politiky, byznysu, vědy a vzdělání, ale i umění či sportu. Od svého založení v roce 2012 se institut zaměřuje na témata úzce spojená s inovacemi, jako je internetová ekonomika, crowdfunding, kreativní průmysly či design. Spolupráce různých profesních sektorů je jedním z hlavních předpokladů pro prosazování nových myšlenek a inovačních řešení. Cílem Aspen Institute Prague je rozvíjet stabilní, transparentní a předvídatelné prostředí, v rámci kterého bude možné inovace vyvíjet a uvádět do praxe. V tomto ohledu jsou aspenské cíle v plném souladu s posláním České inovace. Vzájemná podpora tak napomůže zlepšení inovační kultury a vzdělanosti v České republice.

 

BAL SEAL ENGINEERING

Bal Seal Engineering je americký výrobce pružin, těsnění a spojovacích materialů. Firma patří k renomovaným světovým dodavatelům do různých průmyslových odvětví, včetně leteckého průmyslu, energetiky, pro ropný a plynárenský průmysl až po zdravotní techniku. Společnost má velice pozitivní vztah k inovacím a se svým týmem zkušených inženýrů a více než 120 patenty nabízí užitečné produkty a služby pro zlepšení konkurenceschopnosti – včetně vývoje nových materiálů a řešení pro specifické účely či kritické aplikace.

 

NAVIGA 4, S.R.O.

Jsme tým expertů, kteří už přes deset let pomáhají svým klientům realizovat své cíle, nápady i sny. Co je naše parketa? Umíme poradit, získat dotační podporu EU, učíme komunikovat i plánovat a řídit finance a ekonomiku firem. Co už jsme dokázali? Uskutečnili jsme projekty v hodnotě 16 miliard korun. I když jsme zdravými patrioty, neomezujeme se v práci pouze na Českou republiku. Znají nás už v Rakousku, Německu, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, Belgii nebo v Gruzii. Tam jsme pomohli nastavit aktivity zaměřené na propagaci, podíleli jsme se na evaluačních projektech, předávali jsme zkušenosti i na hřištích evropských institucí. Navíc, otevřením centra 3D tisku 3Dees rozšiřujeme naše služby do oblasti technického poradenství.

 

IDEASENSE

Inovace přispívá k oživení a konkurenceschopnosti každé firmy nebo organizace. V IdeaSense využíváme kreativních a inovačních metodologií s akcentem hluboké porozumění chování zákazníků (design thinking, human-centered design). Výsledná inovace přináší nejen nové produkty a služby, ale také aktivuje tvořivé myšlení a inovativní kulturu mezi zaměstnanci našich klientů.  Naším cílem je tvořit produkty a služby, které odpovídají tomu co zákazníci potřebují, vytváří pozitivní prožívání a tím i vztah k firmě a značce. Funkčnost inovace, využití pokročilých technologií a návratnost investic do inovací, které designujeme, jsou samozřejmostí. Našimi klienty jsou jak velké mezinárodní korporace, tak střední a malé české firmy.
Podporujeme Českou Inovaci, protože věříme, že Česká Republika potřebuje silný inovační ekosystém podporující vznik nových start-up firem, ve kterém bude možné rychle realizovat smysluplné nápady a posilovat tak českou ekonomiku a konkurenceschopnost.MM PRŮMYSLOVÉ SPEKTRUM

MM Průmyslové spektrum je technický měsíčník specializovaný na strojírenství vycházející v České republice od roku 1997. Přináší zejména informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých odvětvích oboru s důrazem na výrobu a praxi. Dalšími okruhy zájmu jsou poslední novinky vědecko-technického výzkumu, otázky související s řízením a financováním průmyslových podniků, rozhovory se zajímavými lidmi, recenze, informace o veletrzích a výstavách, technické zajímavosti a další.
Časopis je určen střednímu a vyššímu managementu podniků, konstruktérům a technologům, dovozcům a vývozcům, pracovníkům výzkumu a vývoje, učitelům a studentům vysokých a středních odborných škol.
Od letošního roku začínáme vydávat časopis i v tabletové formě! Jedná se o první, skutečně interaktivní tabletový časopis o strojírenství v České republice.

Kromě tohoto titulu vydává vydavatelství MM publishing, s.r.o. také vědeckou přílohu MM Science Journal v anglickém jazyce. Jedná se o recenzovaný časopis se zaměřením zejména na oblasti aplikované vědy, částí a mechanismů strojů, konstrukce výrobních strojů konstrukci výrobních zařízení (zejména obráběcích) v kombinaci se strojírenskými technologiemi, automatizace, robototechniky a managementu inovací a rizik. Vychází čtvrtletně.

Další významnou částí jsou webové strojírenské portály, přinášející aktuální informace ze světa strojírenství www.mmspektrum.com, www.digitovarna.czwww.cnckonstrukce.cz a vydání několika odborných publikací.


DIRECT PEOPLE

Pomáháme našim klientům vytvářet nebo měnit jejich produkty, služby a firemní kultury prostřednictvím přístupů založených na společné tvorbě, využití designu, empatie a rychlého prototypování. Spojujeme designové přístupy vycházející z lidských potřeb reprezentované společností IDEO se start-up metodologiemi, zejména lean startup. Každý přístup hraje svou roli v různých částech vývoje produktů a zákazníků tak, abychom dosáhli kýženého cíle.

V oblasti inovací jsme specialisté - konzistentně se jí zabýváme od roku 2009. Náš tým v současnosti zahrnuje 10 specialistů a mezi naše zákazníky patří jak vlastníci firem (Dentamed, OKIN, Cleverlance, CleverTech, 2N Telekomunikace ...), tak velké korporace (ABB, 3M, Allianz, Airbank, ČSOB Pojišťovna, Česká spořitelna, ERA). Reference jsou k dispozici na našich stránkách.

Po příkladu firem jako jsou Apple, Google nebo Vitra chceme, aby produkty a služby, na kterých pracujeme, měnily svět k lepšímu. Těšíme se, že uvidíme nadšené zákazníky hovořící o produktech, které změnily jejich život k lepšímu. Investujeme část našeho času pomoci sociálním podnikatelům skrze SIA - Social Innovation Awards nebo ČIN - Česká Inovace.

 

MASTERCARD® EUROPE

Pražská kancelář společnosti MasterCard® je součástí globální platební a technologické společnosti MasterCard® Europe. Zajišťuje fungování nejrychlejší procesní sítě platebních transakcí na světě a je jedničkou v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. MasterCard® propojuje uživatele, finanční instituce, firmy, vlády a společnosti. Produkty a řešení, které přináší, dělají každodenní obchodní aktivity jako nakupování, cestování, řízení byznysu a financí, jednodušší, bezpečnější a efektivnější pro každého. V pražské kanceláři funguje pod vedením generálního ředitele Miroslava Lukeše tým odborníků, kteří společně s bankami, obchodníky a dalšími partnery připravují atraktivní platební řešení pro každého.

 

CZECHINVEST

Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR, která posiluje konkurenceschopnost české ekonomiky prostřednictvím podpory malých a středních podnikatelů, podnikatelské infrastruktury, inovací a získáváním zahraničních investic z oblasti výroby, strategických služeb a technologických center.

CzechinvestV rámci zjednodušení komunikace mezi státem, podnikateli a Evropskou unií zastřešuje CzechInvest celou oblast podpory podnikání ve zpracovatelském průmyslu, a to jak z prostředků EU, tak ze státního rozpočtu. CzechInvest dále propaguje Českou republiku v zahraničí jako lokalitu vhodnou pro umisťování mobilních investic, je výhradní organizací, která smí nadřízeným orgánům předkládat žádosti o investiční pobídky, a podporuje české firmy, které mají zájem zapojit se do dodavatelských řetězců nadnárodních společností. Prostřednictvím svých bezplatných služeb a rozvojových programů tak CzechInvest přispívá k rozvoji domácích firem, českých a zahraničních investorů i celkového podnikatelského prostředí.

 

IDEALISTI

Idealisti jsou nezávislá výzkumně-poradenská společnost se zaměřením na značku a brand management. Pomáhají firmám určit ideální podobu značky a pak ji uvést do praxe. Idealisti se účastnili desítek zadání – od rebrandingu technologických firem, přes vnitřní branding velkých korporací, vývoj nových značek rychloobrátkového zboží a služeb, komunikaci značky či segmentaci zákazníků, až po strategie celkové změny byznys modelu. Konkrétně pracovali pro značky Coca-Cola, Mars, Nivea, Allianz, Vodafone, Mobito, AVG, Centrum Holdings, Red Bull, Slevomat a mnoho dalších.

Jsme aktivními fanoušky České inovace, protože se nám líbí myšlenka vybudovat znalostní platformu pro podporu inovací a také je nám sympatická pozitivní energie, která je se značkou ČIN dlouhodobě spojena.

 

FRANCOUZSKO-ČESKÁ OBCHODNÍ KOMORA

Francouzsko-česká obchodní komora byla založena v březnu 1996 a dnes sdružuje na 280 členů, z čehož 57 % tvoří "francouzské" firmy, 32 % české firmy a 11 % firmy s mezinárodní účastí. Členy jsou také neziskové organizace a fyzické osoby. Posláním FČOK je být platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, podporovat vzájemné obchodní i kulturní vztahy obou zemí a jejích obyvatel a šířit myšlenku evropské sounáležitosti. FČOK rovněž poskytuje poradenské služby malým a středním podnikům při vstupu na český a francouzský trh.

Bez přestání zdokonalujeme a inovujeme naše služby pro členy: společenské akce na netradičních místech, privátní prohlídky nových výstav, sportovní setkání pod heslem „FČOK v pohybu".

FČOK také rozběhla v Čechách unikátní projekt podnikatelského „inkubátoru", kombinace vybavené kanceláře a kompletní palety služeb pro rozjezd podnikání francouzských firem v Čechách. Na počátku je dobrý nápad, po přidání našich znalostí a zkušeností společně vytvoříme nový úspěšný subjekt na českém trhu.

Česká inovace je pro nás symbolem českého umu, který je potřeba podporovat a nadále rozvíjet v rámci společného evropského prostoru, i proto jsme hrdými partnery Festivalu Česká inovace.

 

3M

3M je přední globální technologická společnost se sídlem v St. Paul v USA. Již déle než 100 let vyvíjíme inovativní výrobky a řešení pro průmysl, energetiku a telekomunikace, bezpečnost a zabezpečení, zdravotnictví, kancelář a domácnost. Diversifikované portfolio 3M zahrnuje přes 50 tisíc výrobků. Všechny výrobky spojuje jedna vlastnost – v daném odvětví vždy představují inovativní řešení, které kromě důmyslnosti a efektivity dbá na šetrnost k životnímu prostředí, bezpečnost a zdraví lidí. Výrobky jsou 3M jsou nabízeny pod značkami Scotch™, Post-it , 3M™ Spofaplast , Nexcare™, Ultrathon™, VHB™, Dual Lock™, Scotch-Brite™, Trizact™, Cubitron™, Bumpon™, Dyneon™, Thinsulate™, Ceradyne , Peltor™, Speedglas™ a dalšími.

3M Česko, spol. s r.o. působí jako výhradní zastoupení 3M Company na českém trhu. Řadí se mezi nejvýznamnější partnery českého průmyslu, zdravotnictví, školství a vědy. Aktuálně jí patří 46. místo v žebříčku „Českých 100 nejlepších" občanského sdružení Comenius. Síla a obliba značky 3M byla potvrzena získáním ocenění Business Superbrands 2014 v České republice. V každé oblasti naší činnosti navazujeme na 100 let působení 3M v oblasti inovací. V roce 2012 bylo v Praze otevřeno Inovační centrum 3M (Application Development Lab / ADL) pro vývoj a testování zákaznických aplikací. 3M Česko, spol. s r.o. je hrdým spoluiniciátorem a generálním partnerem projektu Česká inovace, zaměřeného na podporu inovací a rozvoj transparentního a etického podnikatelského prostředí v České republice. Více informací o společnosti 3M a našem nasazení pro inovace je k dispozici na www.3M.cz.

 

DINA-HITEX

Společnost DINA - HITEX, spol. s r.o. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků v České republice. Na trhu působí od roku 1992 a svoji činnost od počátku zaměřila především na vývoj a výrobu jednorázových produktů z netkaných textilií. V současné době pod obchodním jménem DINA - HITEX, spol. s r.o. pracuje zhruba 250 zaměstnanců a firma je jedním z největších zaměstnavatelů pro obec Bučovice, která leží v malebném prostředí Ždánského lesa.

Nosným výrobním programem je výroba operačních roušek a sterilních operačních setů, tzv. „bariérový systém" určený pro použití na operačních sálech. Produkty tvoříme a sestavujeme na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků, tak aby svým složením napomohli k maximálně ochraně pacienta a zjednodušili práci operačního týmu při invazivních zákrocích.

Kromě produktů určených pro zdravotnictví dodáváme široký sortiment zboží pro průmysl a kosmetiku. Pobočky společnosti DINA - HITEX, spol. s r.o. sídlí ve slovenském Trenčíně a v polském městě Bielsko-Biala.

 

TECHNOLOGICKÉ CENTRUM AV ČR

Enterprise Europe Network poskytuje odborné služby zaměřené na podporu a zvyšování konkurenceschopnosti především malých a středních podniků. Aktivity sítě zahrnují odborné poradenství pro podnikatele a informace o jednotném evropském trhu, asistenci při mezinárodním technologickém transferu, podporu při vyhledávání zahraničních obchodních kontaktů či projektových partnerů pro mezinárodní spolupráci ve výzkumu a vývoji. Sít také nabízí konzultace k ochraně duševního vlastnictví.

Enterprise Europe Network působí v téměř padesáti zemích světa. V České republice je zastoupena konsorciem jedenácti partnerů koordinovaném Technologickým centrem AV ČR a je fi nancována Evropskou unií z Rámcového programu EU pro konkurenceschopnost a inovace a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.

 

KOMORA.CZ

Vydavatelství C.O.T. media vzniklo v lednu 1997 jako odborné vydavatelství specializované nejprve na oblast cestovního ruchu. Počáteční zaměření na český a slovenský trh se postupně rozšířilo na další zahraniční trhy. Stabilní součástí portfolia titulů se staly palubní časopisy a klientská periodika, jejichž počet se v posledních třech letech zvyšuje. V současné době vydáváme 14 tištěných B2B a B2C titulů a klientských časopisů či kongresové a lázeňské katalogy pro agenturu CzechTourism.

Do portfolia vydavatelství patří také prestižní podnikatelský titul Komora.cz, který vydáváme pro Hospodářkou komoru České republiky. Toto periodikum tak představuje ideální možnost, jak české podnikatelské sféře představit zajímavé nápady a úspěchy talentovaných českých inovátorů.

 

DARKSIDE

Akciová společnost Dark Side je digitální marketingovou agenturou zcela nového typu. Poskytuje konzultace a produkční servis zejména v oblasti nových médií. Specializuje se především na online marketing, tedy na tvorbu webových prezentací, online kampaní a strategií jak na samotném internetu, tak na nejrůznějších sociálních sítích. Zároveň nabízí zakázkový vývoj webových i mobilních aplikací a další služby. Škála jejích referencí a klientů je velmi široká. Spravuje online komunikaci klientům z oblasti rychloobrátkového zboží (Nestlé, Danone, Philips), retailu (Reebok, Mountfield a Unibail – Rodamco), společnostem, které nabízejí finanční a jiné služby (Uniqua, Era, Hypoteční banka) a i neziskovým projektům (Daruj správně, Otevřená budoucnost, Jahoda).

Dark Side ovšem překračuje hranice digitálního světa a nabízí unikátní kompetenci v oblasti propojení standardních marketingových kanálů s online prostředím. Profesionální tým zaměstnanců, pečlivě vybraných s důrazem na zkušenosti a kreativitu, nabízí služby z klasické reklamy nebo direkt marketingu, takže je schopen vytvářet jedinečné komunikační strategie napříč online a offline prostředím.

 

PATENTCENTRUM SEDLÁK & PARTNERS

PatentCentrum Sedlák & Partners s.r.o. je společnost patentových zástupců, která zajišťuje komplexní ochranu duševního vlastnictví v ČR, v EU i ve světě, zejména pokud se týká patentové a známkové ochrany, autorských práv, jejich registrací u patentových úřadů a právního zastoupení ve sporech s průmyslověprávní problematikou. Poskytuje také služby soudního znalce v tomto oboru. Společnost zastupuje řadu významných klientů z České republiky i ze zahraničí a disponuje erudovaným týmem patentových zástupců a právníků jakož i externích odborníků – specialistů.

Ochrana duševního vlastnictví je důležitou součástí každé inovační strategie. Cílem spolupráce PatentCentra s Českou inovací, o.p.s. je podpora perspektivních inovací z hlediska jejich efektivní právní ochrany.

 

HAVAS WORLDWIDE

Společnost Havas Worldwide Prague je vedoucí komunikační agentura v České republice, která se devětkrát za posledních deset let stala Agenturou roku, a je nejvíce oceňovanou agenturou v historii soutěže Effie.

Poskytujeme marketingovou, reklamní a korporátní komunikaci, design a packaging, digitální řešení i projekty na sociálních médiích. Naší vizí je být agenturou, jejíž řešení se nejvíce obracejí do budoucnosti. Vynikáme v poskytování Creative Business Ideas®, které posunují obchodní strategie našich zákazníků na zcela novou úroveň a vedou je k budoucímu vítězství v daném segmentu trhu a k řízení ziskového růstu.

Havas Worldwide a Expo 58: Společnost Havas Worldwide Prague se chopila příležitosti znovu oživit symbol české kreativity 20. století - bruselský pavilón Expo 58 a udělat z něj symbol kreativity a technologií 21. století. Po kompletní rekonstrukci, která byla oceněna jako Nejlepší realitní rekonstrukční práce za rok 2000, se agentura v říjnu 2001 do budovy přestěhovala.

Komunikace je klíčovým oborem podnikání Havas Worldwide Prague a jde o podnikání v oblasti idejí a kreativity. Ty řídí všechno, čím se agentura zabývá. Z tohoto úhlu pohledu je Expo 58 ideálním místem, kde mohou lidé tvořivě pracovat.

Pokud se chcete o naší společnosti Havas Worldwide Prague dozvědět více, navštivte prosím naše webové stránky www.havasworldwide.cz.

 

PROFINIT

Profinit je od roku 1998 významným hráčem na poli application outsourcingu a information managementu. Úspěšně dodává řešení především v oblasti vývoje software na zakázku, datových skladů a business intelligence zákazníkům v Evropě i USA. Profinit je dlouhodobým partnerem pro více než 50 významných společnosti z oblastí financí, telekomunikací, utilit a státní správy (v České republice jsou to mj. Česká spořitelna, ČSOB, ČSOB pojišťovna, Komerční banka, O2, Vodafone a řada dalších). Profinit poskytuje komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Podle údajů IDC (2014) patří mezi 2 největší firmy v oblasti vývoje software na zakázku v České Republice a je držitelem řady dalších ocenění.

IT SPY (IT SPY Czech & Slovak ACM Chapter)

IT SPY Czech & Slovak ACM Chapter (IT SPY) je elitní soutěž o nejlepší diplomovou práci v oblasti informatiky a informačních technologií. Cílem soutěže je podpořit studenty v jejich studiu s důrazem na vědecký, výzkumný i praktický dopad diplomových prací. V loňském ročníku se do soutěže přihlásilo přes rekordních 2000 prací. Soutěž IT SPY 2016 získala záštitu od MŠMT a MPO.

IT SPY


CVCA

Asociace CVCA (Czech Private Equity and Venture Capital Association) sdružuje investory private equity a venture kapitálu. Vnikla v roce 1994 s cílem rozvíjet a podporovat odvětví českého venture kapitálu a private equity, reprezentovat, řídit a obhajovat profesní zájmy členů asociace. Jde o zájmové sdružení právnických osob, jehož cílem není tvorba zisku, ale splnění stanoveného poslání. V asociaci je možná dvojí forma členství. Řádné členství je určeno fondům venture kapitálu a private equity. Další formou je přidružené členství, kde jsou zastoupeny poradenské firmy, advokátní kanceláře a ostatní firmy, které v oblasti PE/VC působí. CVCA má momentálně celkem 58 členů (14 řádných a 44 přidružených). Více informací je možné získat na www.cvca.cz. Cílem asociace je:

  • spolupracovat s vládou České republiky, vládami dalších zemí, státními orgány a jinými institucemi na vytvoření a rozvoji legislativního, finančního a fiskálního rámce adekvátního pro investory venture kapitálu, stejně tak i pro ty, kteří investovaný kapitál obdrží;
  • rozvíjet a udržovat etickou a profesionální úroveň všech svých členů;
  • organizovat konference, semináře a setkání členů a obchodních partnerů s cílem informovat o aktuálním stavu trhu private equity a venture kapitálu;
  • informovat prostřednictvím webových stránek, publikací, článků a brožur o aktivitách asociace a aktuální situaci v oblasti private equity a venture kapitálu.

 

JIC

JIC (Jihomoravské inovační centrum) podporuje lidi ve vytváření a rozvoji firem, které mění svět. Jeho služby využívá každoročně přibližně stovka  firem, ať už ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucího startupu i zavedené technologické firmy.  Začínající společnosti, které prošly programy JIC, už vytvořily více než 1 400 nových pracovních míst a další stovky míst v navazujících službách. Za 13 let své existence nastartoval JIC téměř 360 spoluprací mezi vědci a firmami. Těmito a dalšími aktivitami pomáhá JIC zvyšovat konkurenceschopnost jižní Moravy a budovat z ní jeden z nejinovativnějších regionů Evropy.

 

AVO

Asociace výzkumných organizací (AVO) jako dobrovolné sdružení právnických a fyzických osob zastupuje zájmy především těch subjektů, jejichž dosažené výsledky výzkumu a vývoje jsou v převážné míře komerčně využívány. V současné době reprezentuje na 80 členů s téměř 8 tisíci lidmi činnými v této oblasti. Je jediným sdružením v ČR, které reprezentuje aplikovaný výzkum a vývoj v podnikatelské sféře, tedy výzkum rozvíjený a provozovaný převážně z privátních zdrojů. http://www.avo.cz

Výhody členství v AVO

1. Přístup k nejnovějším informacím z oblasti „Věda a Výzkum a Inovace (VaVaI)"

Zástupci AVO se podílí na tvorbě legislativy, na přípravě důležitých dokumentů a materiálů, sedí v radách a orgánech dotačních programů, pravidelně se scházejí s předními politiky, hájí zájmy členů AVO a aplikovaného výzkumu obecně.

2. Propagace a medializace

Prostřednictvím tiskových zpráv rozesílaných všem relevantním médiím, čtvrtletního zprAVOdaje, webových stránek AVO, blogu AVO, sociálních sítí (twitter, facebook, youtube, slideshare), v rámci různých konferencí, seminářů, workshopů, schůzek apod.

3. Možnost setkávání s podobně zaměřenými organizacemi

AVO pořádá pravidelné schůzky svých členů.

4. Bezplatné konzultace a poradenství

Přijedeme k vám a poradíme jak dosáhnout na národní i evropské dotace, jak úspěšně realizovat projekty VaV, jak se zapojit do mezinárodní spolupráce, jak optimalizovat daně apod.

 

FRANK BOLD ADVOKÁTI

Než svým projektem změníte svět, budete muset projít bludištěm paragrafů a nástrahami úředních postupů. Zasloužíte si právníky, kteří vám rozumí a pomůžou vám posouvat vaše vize dál.

Jsme experty na veřejné právo a jednání s úřady a věříme v budoucnost, kde se firmy budou starat nejen o svoje výnosy, ale také o svět kolem sebe. Z Bruselské pobočky vedeme globální debatu s desítkami právních, byznysových i vědeckých kapacit z celého světa na téma role firem v dnešní společnosti. Vyvíjíme nový model podnikání, a prostřednictvím konsorcia Frank Bold spojujeme klasický advokátní servis s pomocí společnosti.

Přinášíme inovace do advokacie a podporujeme inovativní firmy v jejich podnikání a rozvoji.

 

PNO CEE

Společnost PNO CZ, s.r.o. již řadu let pomáhá svým klientům realizovat jejich obchodní záměry prostřednictvím dotací. Slova jako inovace nebo konkurenceschopnost jsou naším denním chlebem, ale slova nestačí, chce to ČIN. Proto jsme se rozhodli stát partnerem České inovace a hrdě se k tomuto partnerství hlásit ve všech zemích našeho působení, kterými jsou zejména Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a samozřejmě Česká republika. Jsme organizace nezávislá a našimi klienty jsou jak nadnárodní společnosti, které rozšiřují své aktivity do regionu střední a východní Evropy a chtějí zde investovat, tak místní malé a střední společnosti nebo společnosti, které uvažují o výrazném rozšíření stávajících aktivit v jejich současném umístění nebo jinde v regionu.


EASY SOFTWARE

Easy Software s.r.o. je ryze česká technologická společnost působící v oboru IT od roku 2001. Hlavním produktem společnosti je informační systém pro řízení firmy a firemních projektů - Easy Project. Tento software aktuálně pomáhá dokončovat projekty a řídit firmu stovkám klientů v České republice i zahraničí. Klienti oceňují pěkné uživatelské rozhraní a business funkce jako řízení projektových financí nebo například vytěžování zdrojů. Software vyniká unikátní kombinací uživatelské přívětivosti a pokročilých funkcí, které umožňují řídit nejen projekty, ale klidně celou firmu. Mezi klienty patří jak české (Preciosa, Nydrle, Boomerang Publishing, Tesla, FG Forrest) tak i zahraniční společnosti (Lenovo, Ogilvy, Continental, RTL, MJD interactive). Co Easy Project firmám přináší?

  • Vyšší kvalitu projektů
  • Časovou úsporu při realizaci projektů
  • Vyšší spokojenost pracovníků
  • Efektivnější komunikaci
  • Vyšší ziskovost projektů
  • Prostor pro další růst

Proč si zákazníci vybírají Easy Project? Dozvíte se v případových studiích.

 

ČESKÁ SPOŘITELNA

Česká spořitelna, a.s. se dlouhodobě věnuje inovacím, a to nejen v bankovním sektoru. Už od roku 1825 se snažíme přinášet nové a užitečné produkty na náš trh. Například 1. bankomat v ČR poskytla svým zákazníkům Česká spořitelna v roce 1989.
V roce 2013 jsme získali ocenění za inovace ve veřejné správě a loni jsme získali ocenění „Best Innovator 2014".