Hlavní informace

Czech Innovation Expo na MSV 2017!

czech-innovation-expo-na-msv-2017

Tým České inovace se účastní aktuálně probíhajícího Mezinárodního strojírenského veletrhu 2017 v Brně, kde rovněž poprvé představuje koncept Czech Innovation Expo a služby sdíleného Technologického centra. Zastavte se v hale Z a přijďte si vyzkoušet letecký simulátor, 3D pero, nebo se zkrátka dozvědět víc o tom, co ČINíme!

Česká inovace na veletrhu na výstavní ploše 40m2 představuje síť partnerů s jejich zajímavými projekty, a to včetně reálných ukázek. Aktuální dění můžete sledovat na našem Twitteru. A co vše můžete na stánku vidět nebo vyzkoušet?

 • unikátní simulátor Sky Leader - nasedněte do kokpitu!
 • informace o leteckém simulátoru My Airlines
 • longboard české výroby s 3D tisk komponenty Apemanboards, deska snowpanic.cz
 • přímo z pece k nám na stánek přijede v úterý vystavovat rám kola FESTKA s uplatněním  technologie additive design
 • ukázku vývoje dronu s odlehčenými materiály, uplatněním 3D tisku kovu Dronservices
 • 3D tisk designový roh stolu pro firmu TECHO, prototyp od Metal3D + hotový odlévaný kus
 • 3D tiskárny do ruky od společnosti 3D Simo
 • ukázky vývoje, prototypů a 3Dtisku od společnosti COTU
 • představení portfolia činnosti společnosti Prototypum
 • představení práce a služeb ČINu, včetně infa o chystaném festivalu a startujícím Czech Innovation Expo
 • zveřejnění série regionálních konferencí pod názvem Budoucnost České výroby.
 • kávový drink Mazagrande jako osvěžení při komunikaci a vyplňování inovačních dotazníků na stánku - pomozte nám zlepšit inovační prostředí!
brno1


brno2

brno3

CZECH INNOVATION EXPO

Určitě by Vás také neměla minout zpráva o zahájení unikátní expozice Czech Innovation Expo z naší dílny. O co se jedná? Czech Innovation Expo je expozice profilující historii a současnost českého inovačního prostředí. Pokoušíme se objektivně podívat na Českou republiku a co pro svět znamená.

Czech Innovation Expo je komplexní prostředek, jehož snahou je přiblížit dědictví a současnou vyspělost českého národa. Představení unikátních příběhů, technologických firem, produktů, aplikací a inovační infrastruktury, kterou Česká republika disponuje. Ve spolupráci s Českými centry také připravujeme putovní expozici, která bude mimo jiné věnována výročí 100 let od založení Československa v roce 1918. Sledujte #CzechInnovationTeam pro další info!

CZECH INNOVATION FESTIVAL

Připravujeme pro Vás rovněž další Festival, jenž se v minulých letech těšil velké oblibě. Jedná se o událost s celorepublikovým významem, která se v následujících letech bude konat v jednotlivých krajích České republiky s přesahem do přeshraničních regionů. Hlavním cílem festivalu je maximální propojení lidí z průmyslového sektoru, akademické sféry, veřejné správy a start up prostředí.

FESTIVAL ČESKÁ INOVACE
SAVE THE DATE:
30/11/2017, PLZEŇ, DEPO 2015

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

PS: Pokud jste ještě neviděli videozáznam ze srpnového ČIN Open Airu, mrkněte se na náš Youtube. Už nyní pro Vás chystáme další letní setkání inovátorů, plánované na rok 2018!

openair5