Hlavní informace

JIC Starcube podeváté otevírá!

jic-starcube-podevate-otevira

JIC STARCUBE spouští přihlašování do svého devátého běhu. Týmy s nadějnou technologií nebo produktem se můžou do nejdéle fungující akcelerátoru ve střední Evropě hlásit do 31. října. Šanci mají projekty z celého světa, a to z oblasti hardwaru, kyberbezpečnosti a internetu věcí.

Novinkou je kratší a intenzivnější program, nonstop přístup do prototypovací laboratoře i ŠKODA AUTO DigiLab jako nový partner.

Chceme oslovit projekty, které čekají na první platící zákazníky. Hýčkají si své nápady někde v pohodlí kolejí nebo je mají jako alternativu pracovní rutiny, věčně se o nich baví jen s kamarády v hospodě a potřebují popostrčit. Naše intenzivní dvouměsíční nalejvárna by měla být momentem, kdy vyjdou se svým projektem konečně ven, ověří ho a vypustí do světa ve smysluplné a rentabilní podobě," popisuje cílovou skupinu akcelerátoru manažerka JIC STARCUBE Hana Šudáková.

Program akcelerátoru je celý v angličtině, začíná 15. ledna a trvá dva měsíce. Kromě vlastní prototypovací dílny má oproti jiným akcelerátorům JIC STARCUBE ještě další výhodu. A to provázání s ekosystémem firem okolo JIC, který tvoří už přes 600 firem. JIC nabízí návazné programy a dlouhodobou podporu, které ročně využívají desítky firem.

Více informací včetně přihlašovacího formuláře naleznete na webu JICPamatujte, deadline přihlašování je 31.10.2017!